Haberler Dünya Sanayi Devlerinin Patent Danışmanları İstanbul’a Geliyor
‘Dünyada Sınai Mülkiyet Haklarının Yönetimi’ semineri, dünyaca ünlü katılımcılarıyla 15 Nisan Cuma günü İstanbul Ticaret Odası Meclis Salonunda gerçekleşecek. Seminere ABD, Avrupa ve Asya’dan gelecek uzman konuşmacılar, sınai haklar üzerine dikkat edilmesi gerekenler, patent başarı yönetimi, markalara ilişkin güncel konular, patentte başarı yöntemi ile taklitle mücadele konularında bilgi ve deneyimlerini paylaşacak.

Dünya’nın en önemli patent uzmanları
Alanında uzman dünyaca ünlü endüstri kuruluşları ve markalarına danışmanlık yapan patent uzmanlarının konuşmacı olarak yer alacağı Dünya’da Sınai Mülkiyet Haklarının Yönetimi seminerinde ilk olarak Türkiye’yi temsilen, seminere ev sahipliği yapan Destek Patent Yönetim Kurulu Başkanımız Kemal Yamankaradeniz deneyimlerini paylaşacak. Sınai hak koruması ve dikkat edilmesi gerekenler üzerine yapacağı konuşması sonrası, Avrupa Birliğini temsilen Weickmann & Weickmann Ortağı ve Marka-Tasarımlar Yöneticisi Udo W.Herberth, ulusal marka ve topluluk marka koruması konusunda bilgilerini aktaracak. ABD’den MG-IP Yönetici Ortağı Martin Geissler ve Çin’i temsilen Xiaofen Wu ile Robert Rauther marka ve tasarımlara ilişkin güncel konular hakkında bilgi verecek.

Patent ve faydalı modelde en son gelişmeler konuşulacak
Patent ve faydalı model de yaşanan son gelişmelerin konuşulacağı seminerde son olarak, Japonya’dan Masako Barnard, ABD’den Ken Muncy ve Avrupa Birliği’ni temsilen Frank Feller, taklitle mücadelenin nasıl gerçekleşeceği ve patentte başarının nasıl sağlanacağı konusunu masaya yatıracaklar.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al