Haberler14. MÜSİAD Fuarı Ödüllerle Başlıyor


1993 yılından bu yana T.C Ekonomi Bakanlığı'nın katkılarıyla gerçekleştirilen MÜSİAD Uluslararası Fuarı bu yıl 14. kez kapılarını ziyaretçilerine açıyor. "Yüksek Ahlak - İleri Teknoloji" sloganıyla hazırlanılan  fuar, 11 - 14 Ekim tarihleri arasında CNR EXPO Center'ın 45 bin metrekarelik alanında 5 temel salonda ve 4 temel sektörde iş adamlarını buluşturuyor.

Destek Patent'in de katılımcısı olduğu ve farklı sektörlerden iş dünyasının buluştuğu fuarın programı ise göz dolduruyor. Açılış gününün konuşmacıları arasında T.C Başbakanı R.TayyipErdoğan, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan gibi isimlerin yanında, Fas, Suudi Arabistan, Katar, Malezya gibi ülkelerin bakanları da bulunuyor.

14. MÜSİAD Fuarı Katılımcıları Onure Ediyor
Bu yıl 14. kez düzenlenen uluslararası MÜSİAD fuarında katılımcılara ödüller veriliyor. Üç farklı kategoride verilecek olan ödüllerde teknoloji, çevrecilik ve inovasyon kriterleri dikkat çekiyor.

Teknoloji Geliştirme Ödülü
Fuar anına kadar daha önce yaygın olarak tanıtılmamış, tamamen konusunda yenilik getiren ürünlere verilecek olan ödül ile MÜSİAD üyelerinin Ar-Ge çalışmalarına hız vererek yeni teknolojiler geliştirmeleri ve ekonomiye kazandırmaları amaçlanıyor.

Çevreye Duyarlı Ürün Ödülü
Katılımcıların ürettikleri ürünlerde; yeniden değerlendirebilme, üretimi veya kullanımı esnasında çevreye duyarlı olma, sağlığı tehdit etmeme ve doğada kaybolmuş tabii şartların yeniden gelmesine imkan verme şartları kıstas alınıyor.

En İyi Stand Tasarım Ödülü
Bu ödülde amacına en uygun biçimde düzenlenmiş, ayrıcalıklı bir estetiğe, diğer stantlardan ayırt edici üstün bir farklılığa ve ürünlerin tanıtımında mimari bir özene ve renk uyumuna sahip olmak şartları aranıyor.

Projelere Danışmanlık Destek Patent'ten 
Destek Patent 7.Salon 7D10 no.lu hall'de katılımcı ve ziyaretçilere patent ve sınai haklar alanında danışmalık vermek için hazır. Destek Patent uzmanları tarafından girişimci ve proje sahipleri haklarının etkin korunması ve alınması gereken tedbirler hakkında bilgilendirilecek. Ayrıca yerli ve yabancı bir çok ziyaretçinin yer alacağı MÜSİAD fuarında Destek Patent TV de röportajlarla fuarın nabzını tutuyor olacak. 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al