Ekim 201330. Yılımızı Kutladık


Türkiye’nin lider marka ve patent vekilli hizmeti şirketi Destek Patent, 30’uncu kuruluş yılını İstanbul ve Bursa’da düzenlediği etkinliklerle kutladı. Kutlama toplantılarında Destek Patent’te 5, 10, 15 ve 20’inci yıllarını dolduran çalışanlara ve yöneticilere başarı plaketleri verildi.

1983 yılında sınai haklar alanında hizmet vermek amacıyla Bursa’da kurulan, bugün Türkiye’nin büyük şehirlerindeki ofisleriyle, 200’ü aşkın uzman personeliyle ve dünya çapında 60 bini aşan müşterisi ile sektörün lider kurumu haline gelen Destek Patent, kuruluşunun 30’uncu yılını İstanbul ve Bursa’da düzenlediği etkinlikleriyle kutladı.

“İnanmak Başarmanın Yarısıdır”
Destek Patent Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yamankaradeniz, toplantıda yaptığı konuşmasında sınaî haklar bilincinin yeterli olmadığı, eksikliklerin olduğu bir ortamda, zor şartlar altında çalışmaya başladıklarını belirterek, “Cesaretimiz vardı, özgüvenimiz tamdı, gelecekte ülke ekonomisini nelerin beklediğini çok iyi biliyorduk. Bu alanda öncü ve lider olma rolünü düşünmeden üstlendik. Yaptığımız işin geleceğine inandık. İnanmak başarmanın yarısıdır” dedi.

Kemal Yamankaradeniz konuşmasını şu sözlerle sürdürdü: “Destek Patent olarak, şirketlerin sınaî haklarını koruma yolunda karşılaştıkları engelleri ve riskleri ortadan kaldırmak için üstlendiğimiz görevin önemini fazlasıyla hissediyoruz ve çalışmalarımızı bu anlayış ile sürdürmekteyiz. Çünkü liderliğin daha fazla sorumluluk gerektirdiğini biliyoruz. Ulusal ve uluslararası alanda 40’ın üzerinde ödül kazandı. Bu başarıda emeği olan herkese teşekkür ederim.”

Hedef, Dünyada İlk Üçe Girmek
Destek Patent Genel Müdürü İbrahim İskender ise yaptığı konuşmada: “30 yıla yayılan başarılı ve özverili çalışmalarımızın yanında, müşterilerimizle kurduğumuz güçlü iletişim, insana verdiğimiz değer ve yaptığımız işe gösterdiğimiz sadakat da en önemli özelliklerimiz arasında yer alıyor. Destek Patent’in sürekli ilerleyişinin ardındaki itici gücün, yeniliklere açık yapımız, insan kaynağımız ve teknolojiye yaptığımız yatırımlardır. Kazandığımız ivme ile önümüzdeki dönemlerde de ulusal arenada liderliğimizi korurken, uluslararası arenada da ilk üç firma arasında yer almayı hedefliyoruz” dedi.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al