Haberler500 KOBİ Başımıza İcat Çıkaracak


Türkiye'nin mucit KOBİ'leri fuarların da gözdesi oldu. 24 Ekim'de başlayacak 2'nci İnovasyon Fuarı'nda 500 KOBİ 850'den fazla icadını ekonomiye kazandıracak. Türkiye'de son dönemde hız kazanan Ar-Ge ve inovasyon yatırımları KOBİ'leri küresel rekabet ortamında farklı bir lige taşımaya başladı. Artan devlet desteklerinin de etkisiyle şirketler birçok yeni buluşa imza atıyor.

Mucit KOBİ'lerin bu noktadaki artan potansiyelleri üzerine fuar organizasyonları da rotalarını Ar-Ge meraklısı şirketlere yöneltmeye başladı. Bu kapsamda düzenlenen 2'nci İnovasyon Türkiye Fuarı, 850 icadı Türk ekonomisinin hizmetine sunacak. 24-27 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek organizasyona, 500'e yakın KOBİ ve genç girişimci katılacak.

Üretime Büyük Katkı 
Fuarın temel mantığı ise geçmiş söylemlerin aksine 'Başımıza icat çıkar' olacak. Organizasyonu üstlenen Aktif Fuarcılık Genel Müdürü Mustafa İsmail Çetin, Türk Patent Enstitüsü, TÜBİTAK ve İstanbul Kalkınma Ajansı onaylı yeni buluşların üretime katkı amacıyla yatırımcıyı bir araya getireceğini belirtti. 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al