HaberlerAlarko-Carrier Patent Eğitimleri Gerçekleştirildi


Alarko-Carrier, Ar-Ge merkezinin faaliyetlerinde verimi artırmak ve patent konusundaki uygulama bilgilerini geliştirmek için 03 – 04 Nisan 2014 tarihinde Alarko-Carrier fabrikasında temel patent eğitimi gerçekleştirildi.

Destek Patent AR-GE Eğitim Danışmanı Hakan Özcan tarafından verilen eğitim programı kapsamında, Ar-Ge ve patent konusunun önemi vurgulandı. Alarko-Carrier bünyesinde 63 personelin katıldığı etkinlik sonunda katılımcılara Destek Patent’in eğitim şirketi Destek Akademi tarafından Patent Eğitimi katılımcı belgeleri takdim edildi.

Gerçekleştirilen eğitimde, Ar-Ge sürecinde patent başvurularının neden gerekli olduğu, patent almanın faydaları, patent alınmaz ise yaşanacak sıkıntılar, patent alınması için nelerin yapılması gerektiği, bir patente takılmadan Ar-Ge sürecinde nasıl bir yol izlenmesi gerektiği gibi konulara yer verildi.


Destek Akademi’nin zengin eğitim portföyünde bulunan sınai haklar eğitimleri, özellikle Ar-Ge merkezi olan ve yoğun Ar-Ge çalışmaları bulunan firmaların patent konusunda problem yaşamamaları için bir dizi Temel ve İleri Patent Eğitim programları sunuyor.


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al