HaberlerArzum OKKA Kapsül İstanbul Coffee Festival'de Görücüye Çıktı

Bu yıl ikincisi düzenlenen İstanbul Coffee Festival’inde Arzum Türk kahvesine getirdiği Arzum OKKA Kapsül yeniliğiyle katılımcıların ilgi ve beğenisini kazandı. Türk kahvesinde kapsül dönemini başlatan Arzum OKKA Kapsül’ün lansmanı Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı’nın katılımıyla Haydarpaşa Garı İCF Seminer Alanı’nda gerçekleşti. 

Etkinlikte hava geçirmeyen oksijen bariyerli yapısı sayesinde Türk kahvesinin ilk günkü tazeliğini muhafaza eden Arzum OKKA Kapsül, katılımcılara tanıtıldı. İdeal miktarda kahve porsiyonlarını 
paketlenmiş olarak sunan Arzum OKKA Kapsül, tazeliği ve eşsiz kokusuyla her fincanda aynı lezzeti yaşatıyor. Arzum OKKA Kapsül’ün Türk kahvesi ile en uyumlu aromalarla tatlandırılmış, geleneksel Türk Kahvesi, damla sakızlı Türk kahvesi, dağ çilekli Türk kahvesi ve kakuleli Türk kahvesi olmak üzere 4 farklı seçeneği katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. 

Arzum OKKA Kapsül’ün hem Türkiye pazarında hem de dünya pazarındaki öneminden bahseden Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı “Geçen yıl İstanbul Coffee Festival’de kahveyi doğrudan fincana servis etme özelliği ile ilk ve tek olan Arzum OKKA’yı kahve severlere tanıtarak Türk kahvesi kültürünü dünyaya yaymak için attığımız önemli adımları sizlerle paylaşmıştık. Bu yıl ikincisi düzenlenen festivalde karşınıza Arzum OKKA Kapsül ile çıkmaktan mutluluk duyuyoruz. Bildiğiniz üzere Arzum OKKA’yla ihracat kanalında büyük bir başarı yakaladık. Ancak Türk kahvesinin zor bulunması ve porsiyonlarının kişiden kişiye değişmesi, Arzum OKKA’nın tamamlayıcı bir ürünü olan Türk kahvesinin de satışa sunulması ihtiyacını doğurdu. Hem kahveyi porsiyonlamayı sağlamak, hem de uzun süre saklamak kapsül formunda oksijen bariyerli kapsüller ile yani Arzum OKKA Kapsül Türk Kahvesi ile mümkün oldu. Arzum OKKA her fincanda eşit köpük ve aynı lezzeti sunarken artık Arzum OKKA Kapsül Türk kahvesi ile kişiden kişiye değişen kahve porsiyonlamasını da standardize etmiş oluyor. 

Ayrıca Arzum OKKA Geleneksel Kapsül Türk Kahvesi yanında 3 ayrı lezzet alternatifi sunuyor. Türk kahvesi yapımını Arzum OKKA ile kolaylaştırarak uluslararası piyasada kazandığımız başarının Arzum OKKA Kapsül sayesinde pekişeceğine inanıyorum” dedi. 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al