HaberlerBir Fikrin mi Var? Bu hafta başlıyor...


Lab-X Kurucusu ve Türkiye’nin ilk melek yatırımcılarından Fuat Sami’nin yapımını üstlendiği Bir Fikrin mi Var? yarışması bu hafta yeni sezonuyla başlıyor.

2008 yılında Destek Patent danışmanlığında markalaşma sürecine giren  Bir Fikrin mi Var? yarışmasına Destek Patent sınai haklar alanında sponsorluk veriyor. Yarışmanın yeni sezon hazırlıkları aylardan beri sürüyor. Elemeler sürerken programa katılmaya hak kazan tüm yarışmacılar sınai haklar konusunda Destek Patent tarafından bilinçlendiriliyor.

Adayların değerlendirilmesinde, proje fikrinin yeni bir buluş içermesi ya da markaya konu olması durumunda girişimciler adına patent ve marka tescil başvurularının yapılması işlemleri de Destek Patent sponsorluğunda gerçekleşiyor.

KOSGEB, Aktif Bank ve Destek Patent'in çözüm ortaklığı ve sponsorluğuyla yürütülen program 15 Haziran Pazar günü Sky360 ekranlarından saat 21:00’da ilk bölümüyle izleyicileri ile buluşacak. 15 Ekim’e kadar her hafta 5 ayrı girişimcinin yarışacağı program toplam 60 girişimciyi Türkiye vitrinine taşıyacak.

Bu dönem de toplam 2 Milyon TL’lik destek paketi ile girişimcilerin yolunu açacak olan programın 4 kişilik ana jürisi Fuat Sami, Onur Takmak, Esin Güral Argat ve Baybars Altuntaş'tan oluşuyor.

Programa yarışmacı olarak katılmak isteyenler için iletişim bilgileri:

Lab-X, Canan Erkan
T: 0212 282 39 50
@: canan.erkan at lab-x.org
w: www.lab-x.org

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al