HaberlerBirFİKRİNmiVAR? - Destek Patent Çözüm Ortaklığı'nda Yeni Sezonda Devam Ediyor
9. sezon bölümleriyle 360 TV ekranlarında yer almaya başlayan BirFİKRİNmiVAR? girişimcilik yarışmasına patent çözüm ortağı olarak katkılarını sunan Destek Patent katılımcılara ilgi ve deneyimlerini aktarmaya devam ediyor.

 BirFİKRİNmiVAR?  Girişimcilik Serüveni son 8 sezonda hem Türkiye’den hem Dünya’dan toplam 18.000’den fazla girişimciye ulaşarak ülkemizin önde gelen şirketlerinin ve üniversitelerinin desteği ile Türkiye’nin en büyük üniversitelerarası girişimcilik yarışması ve TV Show’u haline gelmiştir. Her sene artan katılımıyla, Türkiye genelinde bir marka yaratarak, öğrencilere, akademisyenlere ve tüm halkımıza girişimci olma ve şirket kurma alanında yeni fırsatlar yaratmaktadır.

Bugüne kadar binlerce genç girişimcinin iş fikirlerini hayata geçirmeleri için başlıca başvuru noktası haline gelen birFİKRİNmiVAR?  9. Sezonuyla 360 TV ekranlarında yer alıyor.
Juri koltuğunda Girişimci Zuhal Mansfield, İpekyol, Mackha ve Twist markalarının sahibi Yalçın Ayaydın, Arzum Küçük Ev Aletleri Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı oturuyor. Programın yapımcılığını üstlenen Fuat Sami ise bir diğer juri üyesi. BirFİKRİNmiVAR? programında  patent çözüm ortağı olarak yer alan Destek Patent Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yamankaradeniz yarışmanın dördüncü haftasında konuk juri olarak katılımcıların projelerini değerlendirecek.

Misyonunu büyük başarı ile devam ettiren birFİKRİNmiVAR? başladığı günden bu yana her sene bir şirket kurarak başarılı girişimcilerin kendi işlerinin patronu olmalarını sağlamaya devam ediyor.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al