Ağustos 2012Destek Online Hizmetinizde


Destek Patent %100 müşteri memnuniyetinden hareketle en iyi hizmeti vermeye devam ediyor. Sınai haklar alanında 30 yıllık tecrübesiyle bir çok projeyi hayata geçiren Destek Patent, Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru süreçlerinin takibi için online işlemleri müşterilerine sunuyor.

www.destekpatent.com.tr  adresinden gerçekleştirilecek üyelikle birlikte, kullanıcılar kendi panellerinden detaylı olarak online marka araştırması hizmetinden faydalanabiliyor. Destek Patent vekilliğinde başvurusu yapılmış olan tüm marka müracaatlarını ve aynı zamanda tüm marka başvurusu süreçleri de panelden takip edilebiliyor.

Yurtiçi, Yurtdışı yapılan tüm marka, patent, tasarım müracaatların belgeye bağlanma aşamasına kadar tüm süreçlerin takip edildiği destek online hizmeti kullanıcılara bir çok kolaylık sağlıyor.

Marka başvurularının Türk Patent Enstitüsü süreçlerini bire bir takip eden kullanıcılar, kendi panellerinde birden çok markasını süzebiliyor ve istediği zaman raporlayabiliyor. Başvuru sahipleri markalarının süreçleri için fiziksel dosyalama yapmasına gerek duymadan destek online hizmetiyle dijital arşivleme gerçekleştirebiliyor. Tüm süreçler internet ortamında müşteri temsilcisine ihtiyaç duyulmadan kolayca gerçekleştirilebiliyor.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al