HaberlerDestek Patent 15. MÜSİAD FUARI'ndaydıDestek Patent MÜSİAD Fuarı’na katıldı.

26-30 Kasım 2014 tarihleri arasında düzenlenen 15. MÜSİAD Uluslararası Fuarı’nda Destek Patent de yerini aldı. Destek Patent, 6. Hall’de yer alan standında yerli ve yabancı misafirlerini ağırlayarak  marka tescili, patent koruma hizmetleri ile ilgili bilgiler verdi ve etkili iş görüşmeleri gerçekleştirdi.


Destek Patent TV, katılımcıların ilgi ve beğenilerini topladı.

Destek Patent fuar ziyaretçilerine hizmetleriyle ilgili detaylı bilgi verirken standı ziyaret eden işadamlarıyla ise Destek Patent TV için röportajlar yapıldı ve canlı olarak stantta yer alan ekranlarda yayınlandı.

İstanbul CNR EXPO Fuar Merkezi’nde gerçekleşen fuara, 103 ülkeden 7 bin yabancı iş adamı katıldı. 72’si Hightech Port’ta, 250’si yurt dışında 30 farklı ülkeden, 404’ü de yurt içinden olmak üzere toplamda 726 firma stant açtı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılan MÜSİAD Uluslararası Fuarı’nda Başkabakan Ahmet Davutoğlu ise Gala Yemeği Programı’na katılarak işadamlarına seslendi, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve çok sayıda bürokrat, sanayici ve iş adamı da ziyaret etti.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al