HaberlerDestek Patent BioPharma İstanbul 2011'deydiBioPharma İstanbul 2011 reçeteli ilaç, biyoteknoloji, reçetesiz ürünler, gıda takviyesi ve API alanlarında dünyanın çeşitli ülkelerinden Türkiye pazarına girmeyi veya Türkiye’den yurtdışına açılmayı amaçlayan firmaların delegelerini 29-30 Eylül tarihlerinde Sheraton Istanbul’da bir araya getirdi.
 
BioPharma Istanbul 2011′de dünya çapında ilaç, OTC ve biyoteknoloji sektörünün devleri İstanbul’da buluştu. 20-30 Eylül 2011 tarihlerinde gerçekleştirilen dev buluşma, yatırımcılarla, ilaç, biyoteknoloji ve OTC sektörlerinden firmaların liderlerini bir araya getirdi, önceden belirlenmiş birebir görüşmelerle yatırım, distribütörlük, iç/dış lisans, Ar-Ge ve üretim fırsatlarının değerlendirilmesine olanak sağladı.
 
Destek Patent A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi ve Uluslararası İşler Koordinatörü Ersin Dereligil'in, Türkiye'de farmakolojik patent ve sınai hakları değerlendirdiği konferansına ilaç sektörü ve biyoteknoloji alanında faaliyet gösteren uzman isimler katılım gösterdi.
 
Sheraton İstanbul’da gerçekleşen konferansta katılımcılar yurtiçi ve yurtdışı farmakolojik patent başvuru esasları, temel düzenlemeler ve tescil türlerinde dikkat edilmesi gerekenler konusunda sorularına yanıt buldular.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al