HaberlerDestek Patent İnovasyon Kongresi'nde


İstanbul Kongre Merkezinde 6-7-8 Aralık tarihlerinde düzenlenen Türkiye İnovasyon Haftası'nda, dünyada ve Türkiye'de fark yaratan uluslararası profesyoneller, sanayiciler, akademisyenler ve üniversite öğrencilerinin bir araya gelerek, inovasyon odaklı konferans, sergi ve atölye çalışmaları gerçekleştirildi. 

Geçen yıl Aralık ayında gerçekleşen İnovasyon Konferansının başarısı bu yıl daha da başarılı olunduğu görüldü. Özellikle Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmacı olarak katıldığı konferansta 2023 hedeflerinin gerçekleşmesinde ana dinamik olan TİM'in vizyonunda inovasyonun önemi vurgulandı.

Destek Patent İvovasyon Kongresinde
Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin 2023 hedeflerine ve vizyonuna çözüm ortağı olarak katkıda bulunan  Destek Patent, 6-7-8 Aralık tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleşen Türkiye İnovasyon Kongresi fuaye alanındaki standında katılımcıların inovasyon alanındaki sorularına cevap vererek kendilerini doğru hedefe yönlendirmeye yardımcı oldu. TİM ile çözüm ortaklığı kapsamında ihracatçı firmalara yurtdışı markalaşma konusunda eğitimler veren Destek Patent 2013 yılı itibariyle yenilik, inovasyon Ar-Ge ve katma değer oluşturma konularında eğitimlerine devam edecek. 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al