Haberler'Girişimcilik ve İnovasyon Zirvesi' Başlıyor


Sabancı Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü tarafından düzenlenen Girişimcilik ve İnovasyon Zirvesi bu sene 5-6 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek. Son başvuru tarihinin 4 Nisan olduğu etkinlikte 13 girişimci konuşmacı olarak yer alacak.

Bu sene dördüncüsü düzenlenecek Girişimcilik ve İnovasyon Zirvesi bu hafta sonu iki gün boyunca 10:00-17:00 saatleri arasında Sabancı Üniversitesi’nde gerçekleşecek. Katılımcılar etkinlik sonunda katılım sertifikasının da sahibi olacaklar.


Etkinliğe birçok ünlü iş adamı ve girişimci konuşmacı olarak destek veriyor. Girişimcilik ve İnovasyon Zirvesi’ne konuşmacı olarak katılan bu kişiler arasında ise ilk gün MediaSa Kurucusu & DEMSA Group Kurucu Ortağı Demet Sabancı Çetindoğan, Microsoft İnsan Kaynakları Yöneticisi Kemal Özel, Aslanoba Capital Kurucusu Hasan Aslanoba, Intel Türkiye Genel Müdürü Burak Aydın ile Vatan Computer Genel Müdürü Hasan Vatan, LC Waikiki Uluslararası Mağazacılık Genel Müdürü Yenal Gökyıldırım, Simit Sarayı Kurucusu-Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Okutur yer alıyor.

Etkinliğin ikinci günü yani 6 Nisan’da ise Sabancı Üniversitesi Profesörlerinden Feride Aytül Erçil, Trendyol Kurucusu ve CEO’su Demet Mutlu, Trendyol Pazarlama İş Analisti Çağrı Emre Korkmaz, MSA Kurucusu Mehmet Aksel, Monitise MEA CEO’su Fatih İşbecer, Turkcell Girişimcilik Direktörü Berna Samiloğlu, YGA Yönetim Kurulu Üyesi & YGA Girişimleri Kurucusu Gökhan Meriçliler konuşmacı olarak etkinlikte yer alacak.

Etkinliğin olduğu Sabancı Üniversitesi’ne ulaşmak için saat 08:45′te Taksim ve Kadıköy’den kampüse, 17:15′te ise kampüsten Taksim ve Kadıköy’e ücretsiz servis hizmeti sunulacaktır.

GİZ'14 hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız...

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al