HaberlerİGDAŞ'ın "İnovatif Buluşmalar" Etkinliği


İGDAŞ çalışanları, "İnovatif Buluşmalar" etkinliğinde biraraya geldi. İGDAŞ'tan yapılan yazılı açıklamaya göre, Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü'nde, karikatürist ve tasarımcı İrfan Sayar'ın gerçekleştirdiği sunumla başlayan etkinlikte, çalışanları inovatif düşünmeye teşvik edecek workshoplar yer aldı. Ayrıca etkinlikte, İGDAŞ tarafından hayata geçirilen İnovasyon Yönetim Sistemine bugüne kadar katkı sağlayan çalışanlara ödülleri verildi. Çalışanlardan gelen inovasyon önerileri arasından 34'ünün beğeniye sunulduğu bir serginin de gerçekleştirildiği etkinlikte, konuya ilgi duyanların soruları yanıtlandı.

Etkinlikte konuşan İGDAŞ Genel Müdürü Bilal Aslan, son yıllarda daha sık karşılaşılan inovasyon kavramının, İGDAŞ'ta çok uzun zamandır hayatın bir parçası olduğunu belirterek, şunları kaydetti: "Sektörün en köklü ve lider kuruluşu olarak, inovatif bakış açısının sağladığı ve sağlayacağı avantajları biliyor, bu yolda sağlam ve kararlı adımlarla ilerliyoruz. İnovasyon Yönetim Sistemimiz ile tüm çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin, müşterilerimizin ve tüm İstanbulluların bilgi ve tecrübelerini, hayal güçlerini, şirkete değer katan veya ticarileştirilebilen somut projelere dönüştürmeyi amaçlıyoruz. Üretim ve hizmet anlayışımızı, İnovasyon Yönetim Sistemi uygulamaları ile sürdürülebilir hale getirmeyi hedefliyoruz. Bu amacın gerçekleşmesi için önemli bir adım olarak İGDAŞ inovasyon web sitesini hayata geçirdik. Herkese açık olan web sitemizden gelen fikirleri aynı hassasiyetle değerlendiriyoruz. Bu işe özel profesyonelce hazırlanmış olan sistemin, performans takibi dahil tüm aşamaları İnovasyon Yönetim Sistemi yazılımından takip ediliyor" dedi.

Aslan, 2008'den beri 2 bin 50'den fazla öneri geldiğini, değerlendirilmeler sonucunda 170'nin hayata geçirilerek, kurumlarına maddi, manevi değer kattığını belirtti.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al