Haberlerİnovasyonun Dâhileri İstanbul’a Geliyor


‘ICHTE Uluslararası Yükseköğretimde Yönelişler’ Kongresi 6-7 Haziran tarihlerinde İstanbul’da başlıyor. Fatih Üniversitesi Büyükçekmece Kampüsü’nde düzenlenecek olan kongreye inovasyon konusunda dünyada ün yapmış isimler katılıyor.

Dünyanın çeşitli üniversitelerinden 150 rektör, 150 rektör yardımcısı, İnovasyon alanında dünyaca ünlü bilim insanları ve girişimcilerin katılacağı kongreye 5 kıtadan konuşmacı katılıyor.

Avrupa’nın ilk 50’deki MBA’de bulunan EMLYON Business School Rektör Yardımcısı ve Dünya Girişimcilik Forum’un başkanı Tugrul Atamer, Avrupa Melek Yatırımcılar Derneği başkanı Paulo Andrez, Dünyanın en tanınmış girişimcilik vakfı Kauffman Foundation Başkanı Robert J. Strom, California State Üniversitesi Rektörü Geraldine Jones, Asya Yönetimi Enstitüsü Filipinler Başkanı Stephen Dekrey, ve Fatih Üniversitesi İnovasyon ve Girişimcilik Yüksek Lisans Programı Başkanı Nader Nada kongreye katılacak isimler arasında.

2 gün sürecek ICHTE Uluslararası Yükseköğretimde Yönelişler Kongresi’nde inovasyon konularında dünyanın en ünlü isimleri oturumlar düzenleyecek, bilgi birikimlerini katılımcılara aktaracak.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al