HaberlerİOS 7 Benzerliği Patent Savaşlarını Yeniden Başlattı


Samsung firmasıyla kıran kırana patent savaşı yapan teknoloji devi Amerikalı şirket Apple' ın başı şimdi de Huawei ile dertte. Apple'in en çok satan akıllı telefonu olan İphone için kullanığı İOS 7 ile arayüzü mükemmel benzerlik gösteren Huawei Emotion 3.0 teknoloji pazarında dikkatleri üzerine çekti. Huawei 3.0 ara yüzünün İOS7 ile inanılmaz benzerliği için Apple'in mahkemeye başvurabileceği bildirildi.

Çin'li akıllı telefon ve tablet üreticisi Huawei şirketinin ürünlerinde kullandığı arayüzü Emotion UI 'nın bir sonra ki versiyonu olacağı açıklanan Emotion 3.0 Weibo görüntüleri sızdırıldı. Yeni çıkacak olan akıllı telefon ve tabletlerde kullanıcak olan Huawei 3.0 Weibo 'nun Apple'ın İphone için kullandığı İOS 7 ile benzerleği dikkat çekiyor.

Apple'da Huawei için Dava Açabilir
Dünya'nın önde gelen akıllı telefon üreticilerinden olan Samsun ve Apple arasında ki son zamanlarda durulan patent savaşlarının başka bir boyuta taşınıcağı konuşuluyor. Huawei Emotin 3.0 ın İOS 7 ile aşırı benzerliği son zamanlarda azalan patent savaşarını yeniden ateşleyeceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al