Haberlerİstanbul Moda Hazır Giyim Konferansı 3 Mayıs'ta Gerçekleşti


5. İstanbul Moda Hazır Giyim Konferansını 3-4 Mayıs 2012 'de Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşti.

3 Mayıs tarihinde Avrupa Birliği Bakanı ve Baş Müzakereci Sayın Egemen Bağış ve Almanya Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti Ekonomi, Enerji, İskan, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Mr. Harry K. Voigtsberger tarafından açılışı yapılan konferans, Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Ekonomi Bakanı Sayın Zafer Çağlayan da teşrifleriyle gerçekleşti.  


Her yıl dünyaca ünlü markaların CEO ve Yönetim Kurulu Başkanlarının ana konuşmacılar olarak yer aldığı konferansların 1. Gününde ; 25 yıllık bir “Marka, Perakende ve Tasarım Gurusu” FG4’dan George Davies, Express Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Michael Weiss, Gerry Weber’in sahibi Gerhard Weber, Express Tedarik ve Üretimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Colin Campell, Nike Global Hazır Giyim Tedarik Direktörü Ernie Rose, M&S Erkek ve Çocuk Giyim Direktörü  Karl Doyle konuşmalarıyla yer aldı.

4 Mayıs Cuma ikinci günde ise, Kapitone ceket ve montun yaratıcısı Moncler’den Remo Ruffini, Fransız Erkek Hazır Giyim Devlerinden Celio’nun Direktörü Laurent Portella, Lee Cooper CEO’su  Andy Dunkley, Marithe Francois Girbaud Moda Tasarımcısı  Francois Girbaund, Denham the Jeansmaker Trendsetter Jason Denham  hayat tecrübelerini ve başarı sırlarını katılımcılarla paylaştılar.

Fuarda ayrıca yurt içinde ofisi bulunan alım ofisleri ile Türkiye’de ofisi olmayan yurt dışından gelecek yeni alım grupları özel randevularla bir araya getirildi.

Tasarımın Dünyadaki yansımasının her alanda etkili olduğu günümüzde Destek Patent olarak 5.İstanbul Moda Hazır Giyim Konferansına sponsor olarak yer aldık. Fuar alanında standımızda yerli ve yabancı katılımcılara tasarımdan markaya, üretimden patente süreçler hakknda bilgi vererek, tasarım tescilinin önemini uzmanlarımızca kendilerine aktardık. 

Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cem Negrin; "Her zamanki gibi açılış gününden, kapanış saatine kadar, dopdolu geçen 5. İstanbul Moda Hazır Giyim Konferansı’nın güzel ve verimli bir işbirliğinin başlangıcı olmasını diliyorum" diyerek sözlerini ifade etti.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al