Haberlerİşveren ve Kariyer Arayanlar DOMİF Fuarı'nda Buluştu
İş hayatında kalifiye eleman açığının giderilmesi, nitelikli işsizi işverenle buluşturmayı hedefleyen '4üncü Doğu Marmara İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı' (DOMİF) sona erdi.

Destek Patent, bu yıl dördüncü kez düzenlenen Doğu Marmara İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı’2014’e katıldı. Türkiye’de her geçen gün gelişerek büyüyen patent ve marka vekillik sektörünün öncü ve tecrübeli firması olan Destek Patent, katıldığı istihdam fuarında büyük ilgi gördü. 

8 – 10 Mayıs tarihleri arası açık kalan ve Kocaeli Valisi Ercan Topaca ile Sakarya Valisi Mustafa Büyük’ün katılımları ile açılışı yapılan  DOMİF’14 çevre illerin de katılımıyla 100 bin kişiyi ağırladı. Kocaeli Valiliği, İŞKUR Kocaeli Temsilciliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Üniversitesi, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, Kocaeli Sanayi Odası ve Kocaeli Ticaret Odası ortaklığında gerçekleştirilen, Kocaeli başta olmak üzere Sakarya, Bolu, Düzce, Yalova illerinin de destek verdiği Doğu Marmara İnsan Kaynakları ve İstihdam (DOMİF)’2014 Fuarı, Kocaeli Uluslararası Fuar Alanı’nda gerçekleştirildi.

Fuara 260 firma katılım sağlarken, fuarda toplam 310 adet stant kuruldu.  ‘Sahne Senin, Varlığınla Fark Yarat’ sloganıyla yola çıkan DOMİF, nitelikli işsizi işverenle buluşturmayı hedefledi. İş arayanların yanı sıra, bu yıl Üniversitelerin de katılarak kendilerini tanıttığı fuara lise son sınıf  öğrencileri yanında üniversite öğrencilerinin de iş ve staj başvurusu için büyük ilgi gösterdiği görüldü.

Fuar sonunda Kocaeli İşkur Şube Müdürü Öztekin Kaşukçi tarafından Destek Patent Kurumsal İletişim Yöneticisi Hasan Gedik’e katılım belgesi takdim edildi.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al