HaberlerKapadokya Uluslararası IP Günleri Etkinliğindeyiz
Teknoloji Transferi ve Fikri Mülkiyet Hakları kavramlarında yaşanan bilgi karmaşasının giderilmesi ve bu kavramların daha iyi anlaşılabilmesi için 14 - 16 Eylül’de Erciyes Teknopark tarafından “Kapadokya Uluslararası IP Günleri” etkinliği düzenlenecek.

TÜRKPATENT ve European IPR Helpdesk tarafından desteklenen ve 3 gün boyunca devam edecek etkinliğe, fikri ve sınai mülkiyet ile ilgili hem yurt içinden hem de yurt dışından çok önemli kurumların üst düzey temsilcileri ve Teknoloji Transfer Ofisleri katılacak.

Teknoloji transferinin temeli olan Fikri/Sınai Mülkiyet Hakları konularının derinlemesine irdeleneceği, 6769 Sayılı yeni Sınai Mülkiyet Kanununun TTO’lar açısından değerlendirileceği ve iyi uygulama örneklerinin anlatılacağı, Kapadokya Uluslararası IP Günleri’ndeyiz.

Etkinlikte Destek Patent Yönetim Kurulu Üyemiz, Türk ve Avrupa Patent Vekili Sayın Ersin Dereligil konuşmacı olarak yer alacak. 
 
Ürgüp Dinler Hotel’de gerçekleşecek etkinlik, katılımcıların önemli networkler oluşturmasına katkı sağlayacak. Ayrıca katılımcılar, etkinlik süresince Destek Patent standımızı ziyaret ederek sınai mülkiyet ile ilgili merak ettikleri sorulara yanıt alabilecek.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al