HaberlerKöfteci Ramiz Yurtdışında Markalaşıyor


Türkiye'nin 27 kentindeki 136 şubesiyle ulusal bir lezzet zinciri haline gelen Köfteci Ramiz, Bosna Hersek'te gerçekleştirilen 7. Uluslararası Avrupa Kalite Zirvesi'nde 'Avrupa Kalite Ödülü'nü almaya hak kazandı.  

Lob'in Europe tarafından bu yıl Bosna Hersek'te gerçekleştirilen 7. Uluslararası Avrupa Kalite Zirvesi'ne katılan Köfteci Ramiz, inovasyon kategorisinde 'Avrupa Kalite Ödülü'ne layık görüldü. Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin yöneticilerini ve bürokratları bir araya getiren ve bu yıl 7.si düzenlenen Uluslararası Avrupa Kalite Zirvesi, Avrupa Diplomatlar Birliği işbirliğiyle Bosna Hersek'te gerçekleşti. Köfteci Ramiz adına zirveye katılan Yönetim Kurulu Üyesi Ramiz Taşkınlar,  Avrupa Kalite Ödülü'nü Avrupa Diplomatlar Birliği Başkanı Gunther Meinel'den aldı.

Değişmeyen Lezzetler Almanya'da
Akhisar'da 1928'de kurulan Köfteci Ramiz'in bugün 136 şubesiyle Türkiye'nin ev dışı köfte tüketiminde önemli bir yere sahip olduğunu aktaran Ramiz Taşkınlar, bu yıl içinde Köln'de açacakları şube ile değişmeyen lezzetlerini Almanya'ya taşıyacaklarını açıklayarak 86 sene önce Türkiye'de başlattıkları lezzet yolculuklarında kalite ve lezzetten ödün vermeden büyümeyi sürdürdüklerini vurguladı. 
Destek Patent ile çalışmalarını sürdürerek markalaşma yolunda yurtiçi ve yurtdışında emin adımlar atan Köfteci Ramiz, Lefkoşa ve Köln'de eşzamanlı açacakları şubelerin yanı sıra 2015 yılında Almanya'da 5 restoran daha açmayı hedefliyor.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al