HaberlerKonya Şubemiz Yeni Adresinde


Destek Patent Konya'da yeni ofisinde hizmet vermeye başladı. Türkiye’nin marka ve patent vekilliği hizmetinde lider firması Destek Patent, Konya’daki ofisini müşterilerine daha modern ve daha ulaşılabilir hizmet sunabilmek amacıyla Avrukon Plaza’ya taşıdı.

Destek Patent Konya Bölge Müdürü Hasan Ataseven, 'Destek Patent Konya Şubesi bundan sonra müşterilerine Konya’nın gelişen bölgesinde yer alan, modern mimarisi ve ziyaretçilerine sunduğu hizmetlerle fark yaratan Avrukon Plaza’da hizmet verecek. Tüm ekibimiz yepyeni bir enerji ve heyecanla müşterilerimizi Destek Patent’in modern ve çağdaş hizmet anlayışıyla örtüşen bu ofiste ağırlamaktan büyük memnuniyet duyacağız. Profesyonel ve genç ekibimizle Konya’da ve İç Anadolu Bölgesi’ndeki kurumlara ve markalara katma değer yaratan çözümler sunuyoruz. Destek Patent’in yeni bilişim teknolojileri alt yapısı ve 30 yılı aşkın deneyimi ile güven veren markasıyla Konya bölgesinin de lider marka ve patent vekili olmayı sürdürerek büyümeyi hedefliyoruz.' dedi.

2001 yılında Türkiye'de ilk kez sınaî haklar konusunda ISO 9000 ve ardından ISO 9001 kalite yönetim sistem belgelerini alan Destek Patent, Konya, Bursa, Ankara ve İstanbul başta olmak üzere 7 ilde, kendi şubelerinde 200 personeliyle hizmet veriyor.

Destek Patent Konya Şubesi Adresi:
Şeker Mahallesi Şefikcan Caddesi Avrukon Plaza Kat: 6 / 603 
Selçuklu - Konya
Telefon: 0332 238 30 60


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al