HaberlerKozmetik Dünyası TÜYAP'da Buluşuyor


Bu yıl 14 - 16 Haziran tarihleri arasında sekizincisi düzenlenen Kozmetik, Güzellik, Kuaför fuarı BeautyEurasia'nın açılış seremonisi ICE - İtalyan Dış Ticaret ve Tanıtım Ajansı Müdürü Ferdinando Pastore, Fransa İstanbul Başkonsolosu Hervè Magro, İsviçre İstanbul Başkonsolosu Monika Schmutz Kırgöz, İpekyolu Uluslararası Fuarcılık Genel Müdürü Mahmut Er, çok sayıda ulusal ve uluslararası protokol konuklarının katılımıyla gerçekleşti. 

100 ülkeden 23.000'den fazla ziyaretçi bekleniyor
İpekyolu Uluslararası Fuarcılık Genel Müdürü Mahmut Er, açılış konuşmasında sekizinci senesinde bir önceki yıla göre %30 büyüyen; 50 ülkeden 400 katılımcısıyla dünyadaki önemli kozmetik fuarları arasında yerini alan BeautyEurasia'nın son yıllarda kayda değer bir büyüme gösteren Türk ve Avrasya kozmetik sektörünün gelişimine de katkısı olduğunu belirtti.

Er, bunun kendilerini onurlandırdığını ve tüm bu çalışmalar ile bu yıl fuara yaklaşık 100 ülkeden 23.000'den fazla ziyaretçi beklediklerini söyledi.

Destek Patent TV kozmetik sektörünün nabzını tutuyor
Türkiye'nin ilk marka ve patent televizyonu Destek Patent TV'nin takip ettiği ve katılımcı röportajları ile sektörün nabzını tuttuğu BeautyEurasia 2012, 41 ülkeden resmi alım heyetlerini ağırlıyor. İthalatçı ve alıcı firmaların iş bağlantıları kurmak için aylar öncesinden yer ayırttıkları fuarda katılımcılar ilginin bir önceki yıla göre daha yoğun olduğunu ifade ediyorlar.

Fuar 16 Haziran tarihine kadar kapılarını ziyaretçilere açık tutacak ve sektörün ünlü markaları ile yapılan röportajlar fuar bitimini takiben sadece www.destekpatenttv.com.tr üzerinden yayınlanacak.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al