Nisan 2013Markalar Satılmaya Devam Ediyor


Markalaşmak için zaman kaybetmeden atıl ve hazır durumda bulunan markalara rağbet gün geçtikçe artıyor. Girişimcilerin uzun süren marka süreçlerine takılmadan hazır markalarla faaaliyete geçmelerini sağlayan Satılık Markalar sitesinde markalar sahiplerini bulmaya devam ediyor. 

Her sektörden farklı sınıflara ait markaların bulunduğu platforma sadece üyelik girişi yapılarak tüm markaların detaylarına ulaşılıyor. Böylece girişimcilerin ticarete başlayabilmeleri için olmazsa olmaz olan marka sahipliğinin uzun ve zahmetli süreçlerine gerek kalmıyor, bütçenize ve faaliyet gösterdiğiniz alana göre ihtiyaç duyduğunuz sınıflarda tescilli markalara sahip olabiliyorsunuz. 

Sitenin interaktif ve kullanıcı dostu olma özelliği de sitenin üye sayısını artırıyor. Sadece üyelik yaparak kullanıcıların kendi hesaplarını yönettiği satılık markalar sitesinde özellikle aradığınız kriterleri belirterek detaylı arama butonunu kullanımı dikkat çekiyor. Bu özellik siteye oldukça fonksiyonellik ve kullanıcı dostluğu sağlıyor. Faaliyet gösterdiğiniz sektöre özel marka araştırma, sınıflara göre marka araştırma, hatta yurtdışında faaliyet gösterdiğiniz ülkelerde hangi markaların yer aldığı da buradan kolayca aratarak görülebiliyor.

Detayli bilgi için www.satilikmarkalar.com.tr web sitesi ziyaret edilebilir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al