Eylül 2015MarkAlarm


MarkAlarm Nedir?
Türk Patent Enstitüsüne Tescil başvurusunda bulunan ve ilan edilen markaların benzer ya da taklit markaların tesciline engel olmak için Destek Patent olarak sizin adınıza bültenleri takip ederek benzer başvurularını tespit ediyoruz ve onayınız dahilinde itiraz ediyoruz. Bu riskli müracaatları ilan aşamasında devamlı olarak sizlere bildirmek için MarkAlarm adını verdiğimiz özel takip sistemi geliştirdik.

MarkAlarm Size Ne Kazandıracak? 
1.Destek Patent tarafından geliştirilmiş olan özel bir yazılımla, ilana açılan markalar hem yazım hem de okunuş itibariyle benzerliği olan başvuruları size bildirecektir.

2.MarkAlarm hizmeti aldığınızda benzer ya da taklit markalara karşı 3 adet itirazınız ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.


Destek Patent olarak 30 yılı aşkın süredir sektörde kazandığımız deneyim, bilgi ve birikim ile bugüne kadar ulusal ve uluslararası alanda 150.000'den fazla Marka, 30.000'inin üzerinde Patent/Faydalı Model ve 250.000'e yakın Endüstriyel Tasarıma danışmanlık ve vekillik yaptık.

Rekabet üstünlüğü kazandıran entelektüel sermayenize ve değerlerinize sahip çıkma konusunda sizlere de "Destek" olmaya hazırız.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al