HaberlerMÜSİAD Fuarına Özel “Anında Marka Başvurusu”


11-14 Ekim tarihlerinde bu yıl 14. kez düzenlenen Uluslararası MÜSİAD fuarını yerli ve yabancı yaklaşık 180 bin katılımcı ziyaret etti. 

Fuarda sınaî haklar alanında Türkiye lideri olarak yer alan Destek Patent, yine bir ilki gerçekleştirerek 7. Salon 7D10 no.lu standında, fuara özel “Anında Online Marka Başvurusu” hizmeti verdi.

Yaklaşık 30 yıllık bilgi ve birikimi ile TPE nezdinde Türkiye'nin en fazla marka başvurusu işlemini gerçekleştiren danışmanlık şirketi olan Destek Patent, MÜSİAD fuarında “Anında Online Marka Başvurusu” hizmetiyle marka araştırma ve başvuru süreçlerinde bekleme süresini ortadan kaldırdı.

Sistem Nasıl Çalışıyor?
  • Vekil deneyiminin öne çıktığı, başvurunun ilk adımı olan “Marka Araştırması” Destek Patent standında online ve ücretsiz olarak verildi.
  • Düşünülen marka müsait durumda ise, Güvenli Elektronik İmza Sistemi ile Türk Patent Enstitüsü’ne online başvuru yapılarak başvuru belgesi müracaat sahibine takdim edildi.

Fuara özel olarak tasarlanan, 50 m2’lik inovatif standında ziyaretçilerini ağırlayan Destek Patent, online marka başvurusu anında ve sonrasında katılımcıların görüşlerini, sektörün ilk web televizyonu olan Destek Patent TV'de yayınlıyor olacak.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al