Haziran 2012Ramsey Şampiyonlar Ligi’nde


Ramsey, Premier Lig takımlarından Liverpool'a giyim sponsoru oldu.

Ramsey, 2005 yılında İstanbul’da Şampiyonlar Ligi şampiyonu olan İngiltere'nin efsane futbol takımı Liverpool'un resmi giyim sponsoru oldu. Anfield Road'da düzenlenen törende, Ramsey İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Doğan ile Liverpool Kulübü Finans Direktörü Philip Nash, 3 yıllık sözleşmeye imza attı.

Önceki yıllarda Dolce Gabbana ve Harvey Nichols gibi dünyanın önde gelen markalarının giydirdiği Liverpool, Bu sezon yapacağı tüm maçlar öncesinde Ramsey tarafından özel olarak hazırlanan takım elbiselerle boy gösterecek.

Marka Takım’ın Markalı Sponsoru
İmza töreninde konuşan Ramsey İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Doğan, geçmişi başarılarla dolu dünyanın en büyük kulüplerinden biriyle işbirliği anlaşması yaptıklarını belirterek, ''Liverpool, çok büyük hedefleri olan, asla vazgeçmeyen, taraftarlarıyla bütünleşmiş efsane bir takım. Bizim de büyük hedeflerimiz var. Uluslararası pazarlarda markamızı geliştirmek ve dünyaya yaymak arzusundayız. Bundan asla vazgeçmeyeceğiz'' diye konuştu.

Liverpool'un bundan böyle Ramsey markalı ürünlerle başarılarına devam edeceğini ifade eden Doğan, ''Kırmızılar''a şans getirmeyi ümit ettiklerini söyledi.Doğan, Liverpool ile anlaşma sağlamalarında marka ve koleksiyon değerinin yanı sıra geliştirdikleri ''zero weight'' teknolojisinin de etkili olduğunu kaydetti.

Doğan, tasarlanan ürünlerin Liverpool mağazalarında ya da Türkiye satılıp satılmayacağına ilişkin bir soruya, ''Bu konuştuğumuz bir konu. Liverpool'dan da gelen bir talep. Ürünlerin hem Türkiye'deki mağazalarımızda hem de Liverpool mağazalarında satılması görüştüğümüz ve onların arzu ettiği bir şey'' yanıtını verdi.

Ramsey Markasını Koruyor
Konuyla ilgili görüşlerini dile getiren Destek Patent A.Ş. Satış Yöneticisi Yalçın Eser; "Türk Tekstil Giyim sektörünün en önemli markalarından olan Ramsey, marka olmanın tescilli korumadan geçtiğini bilen bir firma olarak başarılı faaliyetlerini sürdürüyor. Destek Patent olarak 1997 yılından beri Ramsey firmasının sınai haklar vekilliğini yürütmekteyiz. Bu süreçte marka olmanın tüm gerekliliklerini yerine getiren Ramsey 2007 yılında tanınmış marka tescilini alarak markasının bilinirliğini Türk Patent Enstitüsü nezdinde gerçekleştirmiştir" diyerek devam eden Eser, "Bir Türk markasının global pazarda yer alarak dünyanın en önemli markalarından Liverpool'la yapmış olduğu sponsorluk anlaşması, doğru planlanmış marka vizyonunun en büyük göstergesidir. Destek Patent olarak Ramsey'i markalaşma yolunda gösterdiği başarıdan dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz" diyerek sözlerini tamamladı.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al