Basın BültenleriSadece “marka” olmak değil, “tanınmış marka” olmak...Ülkemizde tanınmış markalar statüsünde tescil edilen markalarımıza bir yenisi daha eklendi: Ege Seramik… Yaklaşık 800’e yakın markanın bulunduğu “Tanınmış Marka” ligine Türk Patent Enstitüsü tarafından yapılan değerlendirme ve araştırmalar sonucunda, Ege Seramik de resmen girmiş oldu.

Türk Patent Enstitüsü tarafından, sadece orijinal marka özelliği taşıyan, ürünlerinde ve hizmet anlayışında kalite standardını yakalayarak, tüketici tarafından bilinir olduğu kanıtlanmış ve ticarileşme oranı belli büyüklüğe ulaşmış olan markalara verilen “TanınmışMarka” tesciline sahip markalarımıza Destek Patent’in başvurusu ile Ege Seramik de eklendi. 

Destek Patent Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yamankaradeniz; “Tanınmış Marka statüsü, Türk Patent Enstitüsü tarafından kurumun büyüklüğü, ürün hizmetlerinin yaygınlığı, çalışan sayısı, pazar payı ve piyasa hakimiyeti gibi kriterlerin araştırılması sonucu verilmektedir. Tanınmış Marka statüsüne sahip olmak ulusal ve uluslararası ticarette saygınlığın yanında marka benzerlikle ilgili itiraz süreçlerinde avantaj sağlamaktadır” diyor.Ayrıntılı bilgi için:
Büşra Yıldız: busra.yildiz@itibaratolyesi.com

Rıdvan Tozlu: ridvan.tozlu@itibaratolyesi.com
 
Tel: 0212 272 5151

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al