HaberlerTasarım Dünyası Alldesign'da Buluştu!


İş ve sanat dünyası için giderek önemi artan İstanbul, Alldesign etkinliği ile tasarımın farklı bir bakış açısı ele alındı. İki gün (17-18 Kasım) boyunca süren Alldesign'da Destek Patent de katılımcılar arasındaydı. Alldesign, tasarımın işlevsel, üretilebilir, tescil edilebilir ve yaşanılabilir yönlerine odaklandı. Fuaye alanında Defne Koz gibi ünlü tasarımcıların ürünleri sergilenirken, ilham veren konferanslarla farklı sektörlerdeki endüstriyel tasarımlar için yeni bakış açıları kazandırmak amaçlandı.

Özgün Tasarımların Korunması Konusunda
Oluşturulan özgün tasarımların korunması noktasında ise organizasyondaki tek isim Destek Patent oldu. Endüstri tasarımcılarının ve sektör profesyonellerinin yakından tanıdığı firma, Haliç Kongre Merkezi, Sadabat Salonu'ndaki standında ziyaretçilerine ücretsiz online araştırma ve birebir danışmanlık hizmeti verdi. Destek Patent, tasarım tescilinin yanısıra marka tescili ve patent tescili konularındaki birikimini, sektörün  lideri olarak katılımcılarla paylaştı.

Davetiyeler Günler Öncesinden Tükendi!
Alldesign İstanbul'a katılan konuşmacıların arasında, Peugeot ve Mercedes gibi markalarla çalışmış olan otomobil tasarımı dahisi Murat Günak, Cirque du Soleil'in kurucusu Gilles Ste-Croix, Lord of the Rings ve King Kong filmlerinin Oscar ödüllü prodüksiyon tasarımcısı Grant Major, U2 grubunun sahne tasarımcısı ve Ejderha Dövmeli Kız filminin sanat yönetmeni Mikael Varhelyi gibi ünlü isimler de yer aldı. Bu kadar önemli isim biraraya gelince, davetiyeler de günler öncesinden tükendi.

Detaylı bilgi için www.alldesignistanbul.com adresi ziyaret edilebilir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al