HaberlerTEGİDER Semineri İlgiyle İzlendi


Ülkemizde markalaşmanın öneminin giderek arttığı günlerde düzenlenen seminerlere Bursa'da devam edildi. Özellikle günümüzde nasıl marka olunacağının ve marka tescilinin gerekliliğinin  vurgulanacağı seminer Bursa'da gerçekleşti.

Teknik Elemanlar Gelişim ve İletişim Derneği (TEGİDER) ve Destek Patent işbirliği ile düzenlenen seminer TEGİDER konferans salonunda yapıldı. 13 Temmuz Cuma günü 19:30'da ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimde konuşmacılar Destek Patent Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Dereligil ile Destek Patent Marka ve Patent Vekili Gülhan Avdaş'tan oluşuyordu.

Üretici ve tüketciler için markanın öneminin anlatıldığı seminere katılımcılarımın yoğun ilgisi dikkat çekti. Özellikle gelişen milli ekonomimiz içinde önemli bir yere sahip olan Bursa'da gerçekleştirilen seminerle marka sahibi olmanın yükümlülüklerinin yanında başarı hikayeleri de katılımcılar açısından önemliydi. Yaşanmış başarı hikayelerinden hareketle cesaret bulan girişimciler markalaşmanın yollarını konunun uzmanlarından öğrendiler.

Seminer katılımcıları ayrıca teknik anlamda kafalarındaki sorulara da birebir yanıt alma imkanı buldu. "Marka Tescili neden gereklidir, Marka izleme neden önemlidir, Hangi ibareler marka olamaz?" gibi soruların cevaplarını konuşmacılardan alan katılımcılar ayrıca soru-cevap bölümünde konuşmacılarla birebir iletişim kurma şansını yakaladılar.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al