Mayıs 2012Turquality Coca-Cola Yön. Kur. Baş. Muhtar Kent’i Ağırladı


Dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan Turquality kapsamında düzenlenen Vizyon Seminerleri'nin altıncısı, bu kez Türkiye'nin yetiştirdiği tartışmasız en başarılı profesyonel yöneticilerin başında gelen The Coca-Cola Company Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Muhtar Kent'i ağırladı. VI. Vizyon Semineri'nde “Uluslararası Markalaşma Stratejilerinde İnovasyon ve Sosyal Sorumluluk” temalı bir konuşma gerçekleştiren Muhtar Kent, Türk markalarının yöneticilerine "Yeni pazarlarda marka konumlandırma stratejisi, markanın sürdürülebilirliği ve sosyal sorumluluk" gibi konularda ipuçları verdi.

Turquality kapsamında yer alan şirketlerin ortaklarının ve yöneticilerinin global rekabet için gerekli vizyon ve yetkinliklere ulaşmasına destek olmak üzere, 2006 yılından bu yana dünyaca ünlü pazarlama ve marka teorisyenlerinin katılımı ile düzenlenen Vizyon Seminerleri'nin altıncısı, 10 Mayıs Perşembe günü Conrad İstanbul Otel’de gerçekleştirildi.


Destek Patent TV'den Yerinde Röportajlar

Türkiye'de sınai haklar bilincinin oluşturulması için kurulan ülkemizin ilk marka ve patent televizyonu Destek Patent TV, Turquality seminerinde çekimler gerçekleştirerek konuşmacıların markalaşma üzerine görüşlerini Destek Patent TV'ye taşıdı. www.destekpatenttv.com.tr adresinden yayın yapan Destek Patent TV, bilgilendirici Uzman Görüşleri’nin yanısıra, markalaşma ve inovasyon odaklı etkinliklerin nabzını tutmaya devam ediyor.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al