HaberlerWindows 10 Yayınlandı!


Teknoloji devi Microsoft, uzun süredir merakla beklenen yeni işletim sistemi Windows 10'u kademeli olarak kullanıma sunmaya başladı. Windows 7 ve 8.1 sürümlerinden izler taşıyan yeni işletim sistemi, Microsoft'un akıllı asistanı Cortana ve yeni internet tarayıcısı Edge ile dikkat çekiyor. 

Ülkelerin yerel saat dilimlerine göre 29 Temmuz'da kullanıma sunulan Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 10 kullanıcıya bir dizi yenilik sunuyor. Eski sürümlerden izler taşıyan Windows 10, yeni bir başlat menüsü ile karşımıza çıkıyor. Microsoft'un akıllı asistanı Cortana'yı da destekleyen işletim sistemi, farklı cihazlarla senkronize bir biçim de kullanılabiliyor. Microsoft Explorer'ın yerini alan yeni internet tarayıcısı Microsoft Edge ise Windows 10'un en dikkat çeken yenilikleri arasında.
En yaygın işletim sistemi olan Windows'un ilk sürümü 1985 yılında kullanıma sunulmuştu.Wındows 10'u Kimler Ücretsiz Kullanabili
r?
Belli kriterler yerine getirildiği takdirde piyasaya sürüldükten sonra da Windows 10'u ücretsiz kullanmak mümkün.
Microsoft yetkilileri tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, Windows 7 ve 8.1 sürümlerini kullananlara Windows 10'a ücretsiz geçiş imkanı sunulacak.
Başka bir deyişle son 2 yıl içinde Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayar alanlar ücretsiz olarak Windows 10'a geçiş yapabilecek.

Wındows 10 Ne Kadar Yer Kaplıyor? 
Bilgisayarınıza Windows 10 güncellemesini yapmak için sabit diskinizde en az 3 GB'lık bir boş alana sahip olmanız gerekiyor.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al