HaberlerYiğit Akü Tanınmış Markalar Ligine Girdi


1976 yılında Ankara'da kurulan YİĞİT AKÜ tanınmış markalar ligine girdi. Ankara'da 40,000 m2'lik teknolojik fabrikası ile hizmet veren YİĞİT AKÜ global üretici ve global tedarikçi pozisyonunu çeşitli ülkelerdeki yatırımlarıyla sürekli geliştirirken markası da tanınmış markalar kervanında yerini aldı.

Türkiye dışında Avrupa, Kuzey Afrika ve Ortadoğu pazarında da yer alan YİĞİT AKÜ hedef pazarlarını büyütürken markasının gücünü de aktif olarak kullanıyor. Türkiye'nin her yerinde aynı çağrışımı yapan ve her yerde aynı şekilde algılanan tanınış markalar statüsüne giren YİĞİT AKÜ marka gücünü daha etkili kullanarak taklitçilerine de dur diyebilecek.  

Akü sektöründe geniş ürün yelpazesi ve yenilikçi ürünleri ile sektörün önde gelen firmaları arasında yerini alan YİĞİT AKÜ,  Ar - Ge çalışmaları ve Sınai mülkiyet haklarına vermiş olduğu önemle, büyüme yolunda sağlam adımlarla hedeflerine ulaşmaya devam ediyor. Türk Patent Enstitüsü nezdinde Tanınmış Marka olarak kabul edilen YİĞİT AKÜ Dünyada 78 ülkede tescilli durumda.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al