GLOBAL MARKALARM

Global MarkAlarm

Markanızın yurtdışında pek çok ülkede tescilli olması onu koruyabilmeniz için önemli; fakat yeterli değil!

Yıllarca emek verdiğiniz markanızın taklit, haklarınızın ihlal edilmesini önlemek için Global MarkAlarm ile takip altına alın, uzun ve maliyetli hukuki süreçlerle uğraşmayın.Global MarkAlarm Nedir?
Destek Patent olarak, Global MarkAlarm adını verdiğimiz özel takip sistemimiz ile yurtdışı tescil başvurusunda bulunulan veya tescilli markanıza benzer başvuruları tespit ediyor ve onayınız dahilinde itiraz ediyoruz.


Global MarkAlarm Size Ne Kazandıracak?

  • Uluslararası pazarlarda markanızı taklit edecek olanlara engel olmanızı sağlayacak.
  • Global MarkAlarm hizmeti sayesinde, takip edilmediğinden dolayı, tescil edilmiş benzer markanın iptali için yıllar sürecek ve son derece masraflı dava süreçleri yaşamayacaksınız.
  • Markanızla ilgili uluslararası partnerlerimiz tarafından hazırlanan ve Destek Patent’in uzmanlarınca yorumlanan aylık raporlar alacaksınız.

Rekabet üstünlüğü kazandıran entelektüel sermayenize ve değerlerinize sahip çıkma konusunda "Destek" olmaya hazırız.


Detaylı Bilgi Almak İstiyorum

İşbu form aracılığıyla tarafınızdan temin edilen ad, soyad, telefon numarası ve e-mail adresi bilgileriniz ‘6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’ uyarınca kişisel veri teşkil etmektedir. Bu kapsamda, paylaşmış olduğunuz kişisel veriler, iş ve iletişim faaliyetlerinin yürütülmesi; müşteri ilişkileri yönetim süreçlerinin ve müşteri memnuniyetine yönelik aktivitelerin yürütülmesi amaçlarıyla veri sorumlusu Destek Patent A.Ş. tarafından Kanun’da yer alan ilke ve şartlara uygun olarak işlenecek, korunacak ve 3. kişilerle paylaşılmayacaktır.


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al