İbrahim İskender

Mr. Ibrahim Iskender, as Turkish Patent & Trademark Attorney and European Patent Attorney, has served for 30 years in the Destek Patent. He has undertaken different responsibilities since first years of the foundation of the Destek Patent. He has resigned from his member position at Destek Patent Board of Directors due to his retirement. We thank Mr. Iskender for his great contribution to this company and wish him success and happiness in every stage of his life.

İbrahim Bey,

Marka ve Patent Vekili, Avrupa Patent vekili olan İbrahim İskender 30 yıl Destek Patent bünyesinde görev almıştır. Destek Patentin kurulduğu ilk yıllardan itibaren farklı görevler de sorumluluklar üstlenen İbrahim İskender, Destek Patent Yönetim Kurulu Üyeliği görevinden emeklilik sebebiyle ayrılmıştır. Kendisine gayret ve çalışmalarından dolayı teşekkür eder, hayatında başarılar ve mutluluklar dileriz.

İşbu form aracılığıyla tarafınızdan temin edilen ad, soyad, telefon numarası ve e-mail adresi bilgileriniz ‘6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’ uyarınca kişisel veri teşkil etmektedir. Bu kapsamda, paylaşmış olduğunuz kişisel veriler, iş ve iletişim faaliyetlerinin yürütülmesi; müşteri ilişkileri yönetim süreçlerinin ve müşteri memnuniyetine yönelik aktivitelerin yürütülmesi amaçlarıyla veri sorumlusu Destek Patent A.Ş. tarafından Kanun’da yer alan ilke ve şartlara uygun olarak işlenecek, korunacak ve 3. kişilerle paylaşılmayacaktır.


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?