Ağustos 2012Markalar Sahiplerini Bulmaya Devam Ediyor


"Yenilenen yüzüyle tekrar kullanıcıların karşısına çıkan www.satilikmarkalar.com.tr
sitesi ziyaretçilerinden tam not almaya devam ediyor. Kullanım kolaylığı ve enformatif yapısıyla sitede üye sayısında artışlar dikkat çekiyor.

Marka sahibi olmak isteyenler ve markalarını satmak isteyenlerin buluşma noktası haline gelen sitede halihazırda yüzlerce markayı ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor. Özellikle sektöre yeni giriş yapan girişimcilere zaman kazandıran site, sektörlere özel alternatif marka seçenekleriyle göz dolduruyor.

Destek Patent oluşumu olarak hayata geçen site için yapılan tanıtımlar ve reklam çalışmalarıyla birlikte site üyeliklerinde yaşanan artışlar dikkat çekiyor. Rafa kaldırılan markaların görücüye çıktığı platform hem marka satanlara hem de marka arayanlara avantajlar sağlıyor. Özellikle Destek Patent kurumsal e-mailing, aylık e-bülten, web sitesi banner ve haber çalışmalarıyla 10 binlerce dataya ulaştırılan sitede satılık markalara sahiplerini bulmaya devam ediyor.

Uzun ve zahmetli marka süreçlerinde hem faaliyet alanınıza hem de bütçenize uygun alternatif markalara buradan ulaşabilirsiniz

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al