Tescil Başvurusu

Yenilikçi, çözüm üreten buluşların patent tesciliyle korunması gerekmektedir.

Bugün birçok gelişmiş ülkenin teknolojik olarak önde olmasının bir nedeni de Ar-Ge çalışmalarıyla ortaya çıkan yeni teknolojilerini patent ile koruma altına almalarıdır.

Patent koruması için sanılanın aksine dünyayı yerinden oynatan bir buluş yapmak gerekmez. Yeni olan, sanayiye uygulanabilen ve tekniğin bilinen durumunu aşan teknik bir yenilik için patent koruması elde edilebilir.

Destek Patent olarak 35 yılı aşkın süredir sektörde kazandığımız deneyim, bilgi ve birikim ile ulusal ve uluslararası alanda, rekabet üstünlüğü kazandıran buluşlarınıza ve değerlerinize sahip çıkma konusunda "Destek" olmaya hazırız.


İşbu form aracılığıyla tarafınızdan temin edilen ad, soyad, telefon numarası ve e-mail adresi bilgileriniz ‘6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’ uyarınca kişisel veri teşkil etmektedir. Bu kapsamda, paylaşmış olduğunuz kişisel veriler, iş ve iletişim faaliyetlerinin yürütülmesi; müşteri ilişkileri yönetim süreçlerinin ve müşteri memnuniyetine yönelik aktivitelerin yürütülmesi amaçlarıyla veri sorumlusu Destek Patent A.Ş. tarafından Kanun’da yer alan ilke ve şartlara uygun olarak işlenecek, korunacak ve 3. kişilerle paylaşılmayacaktır.


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al