Markanızı Güvenle Tescil Edin
Size en doğru seçenekleri sunmak için buradayız. Başlamak için tek yapmanız gereken marka adınızı girmek ve ardından 'Ara' butonuna basmak.
Marka
Patent
PATENT

Buluşunuzu PATENT'le Koruma Altına Alın

Araştırma geliştirme faaliyetleriniz sırasında bulduğunuz yenilikleri, 'Patent / Faydalı Model' belgesi ile koruma altına alarak, üçüncü kişilerin kullanmasına engel olabilir, kendinize rakipsiz bir pazar oluşturabilir ya da yaptığınız teknik geliştirme sonucu aldığınız patent belgesini lisans yolu ile kiralayabilir, yeni bir gelir kaynağı oluşturabilirsiniz.
Tasarım
Özel Hizmetler
NEDEN BİZ?

Hızlı, Güvenilir, Faydalı ve Katma Değeri Yüksek

41 Yıllık Deneyim
41 Yıllık Deneyim
Temeli 1983 yılında atılan, 41 yıla yaklaşan köklü geleneğiyle; en geniș ve deneyimli insan kaynağına sahibiz.
Her Sektörde Uzman Kadro
Her Sektörde Uzman Kadro
Her sektörde uzmanlaşan uzman kadromuz, yurt içinde ve yurt dışında belgelendirdiğimiz binlerce dosyadan edindiğimiz bilgi birikimi ile her sektörün ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyor.
Hızlı ve Kesintisiz İletişim
Hızlı ve Kesintisiz İletişim
"Sürekli değişim ve gelişim" yaklaşımıyla iş süreçlerimizi teknolojiyle buluşturarak, müşterilerimiz için yenilikçi ve katma değerli çözümler üretiyoruz. Amacımız; müşterilerimizle hızlı ve kesintisiz bir iletişim kurarak müşteri deneyimlerini en üst noktaya taşımak.
Hizmet Çeşitliliği
Hizmet Çeşitliliği
41 yıldır edindiğimiz deneyimlerimizi, müşterilerimizin ihtiyaçlarıyla şekillendirip dönemin ihtiyaçlarına göre hizmetlerimizi çeşitlendiriyoruz.