Markanızı Güvenle Tescil Edin
Size en doğru seçenekleri sunmak için buradayız. Başlamak için tek yapmanız gereken marka adınızı girmek ve ardından 'Ara' butonuna basmak.
Destek Patent; toplumsal sorunların çözümü konusunda kendisini sorumlu hissetmekte; sağlıktan eğitime, spordan sanata, farklı sosyal sorumluluk projelerine katkı sağlamaktadır.

Kurumsal yönetim ilkelerine uygun; adil, şeffaf, hesap vermeye hazır ve sorumluluklarını bilen bir anlayışla yönetilmektedir.

Kanunlara, etik kurallara, insan haklarına saygılı; çevreyi koruyan, sivil toplum örgütleri ve kamu sektörü ile iş birliği içinde çalışan, kurumsal vatandaşlığın gereklerini yerine getiren bir yapı içinde çalışmaktadır.
Sosyal sorumluluk anlayışının odağına “eğitim”i yerleştirmiş; öncelikli hedefini de “sınai Haklar bilincini yaygınlaştırmak ve patent okuryazarlığını artırarak, Türkiye'nin fikri sermayesinin artmasına katkıda bulunmak” olarak belirlemiştir.

Bu doğrultuda “Fikrine Sahip Çık” Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesini hayata geçirmiştir.

Ödüller ve Sponsorluklar

Destek Patent, üstün kaliteli kurumsal hizmet deneyimi, sektöründeki yenilikçi çalışmaları, yeni iş ve ürün geliştirmedeki başarısı, kurumların gelişimine temel oluşturan konferans, eğitim ve panel organizasyonları ile tüm sektörlere katkıları dolayısıyla, üniversitelerden derneklere, çeşitli kurumlar tarafından pek çok kez ödüllendirilmiştir.