UZMANLARIMIZA DANIŞIN

Marka, Patent, Tasarım Tescili veya diğer sorularınız için uzmanlarımıza danışabilirsiniz.
   
 
 

Vizyon, Misyon ve Değerler

Vizyonumuz Misyonumuz

Orijinal boyut için tıklayınız.

VİZYON

Sınai haklar alanında global bir marka olmak.


MİSYON

Ulusal liderliğimizi sürdürerek sunduğumuz yüksek değerler ile sınai haklar bilincini yaygınlaştırmak ve yenilikleri destekleyerek global pazarlarda müşterilerimizin rekabet gücünü arttırmak.


DEĞERLERİMİZ

SADAKAT : Ülkemize, yasalara, şirketimize, ekibimize, müşterilerimize ve markalarımıza sadakatle çalışır, sahipleniriz.

ADALET: Sadece kendi çıkarlarımız için değil, karşılıklı ve azami fayda için ölçülü ve temiz bir kazanç üzerine çalışmayı, helal ve meşru dairede kalmayı benimseriz. Ürün ve hizmetlerimizin sonuçlarına da sahip çıkarak, fayda ve zararda adaleti temin etmeyi hedefleriz.

GÜVENİLİRLİK: Bir vekil ve danışman olarak temas kurduğumuz herkese önce güven verir, sonra güvenilir kalır; daima güvenle hatırlanırız. Ardımızda her zaman iyi bir iz bırakırız.

ÇALIŞKANLIK: Sektörümüze kattığımız en temel değer çok çalışarak paydaşlarımıza her alanda kaliteli ve hızlı hizmet vermektir. İşimize odaklanır, zamanında bitirir, çalışkanlığımızla farklılaşırız.

REHBERLİK: Sınai haklar konusunda danışman, yasalar önünde vekil olarak, katma değer üretme ve müşterilerimize fayda sağlama konusunda her zaman doğruyu ve iyiyi salık veririz. Kendimiz için istediğimizi, tecrübemiz ve dürüstlüğümüzle harmanlar, paydaşlarımız için de ister ve söyleriz.

SAYGI: Tedarikçilerimize, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, müşterilerimize ve tüketicilerimize, yani tüm insanlara; öte yandan çevreye ve hayata saygı duyarız, haklarını gözetmeye özen gösteririz.
 


İlke ve Hedeflerimiz

  • Müşterimizin memnuniyeti her an ön planda olacak şekilde, gizlilik prensibine bağlı olarak hızlı, güvenilir ve etkin bir şekilde hizmet sunmak.
  • Türkiye'de sınai haklar bilincinin yaygınlaştırılmasını, yenilikleri destekleyerek, Türk sanayicisinin ve Türkiye'nin global pazarlarda rekabet şansını artırmak.
  • Müşterileri, çalışanları ve tedarikçileri ile birlikte düşünen, katılımcı, mükemmeli arayan, dinamik, sürekli öğrenen ve gelişen bir takım olmak.
  • Uygun çalışma ortamında çalışanlarının motivasyonunu, verimliliğini ve mutluluğunu sağlamak, tüm teknolojik ve eğitimsel araçları seferber ederek kişisel gelişimi artırmak.
  • Verimli, esnek ve bağımsız hizmet birimleri ile ulusal ve uluslararası arenada müşterisine yakın, etkin iletişim becerisine sahip, çok ofisli bir şirket yapısına ulaşmak.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

İşbu form aracılığıyla tarafınızdan temin edilen ad, soyad, telefon numarası ve e-mail adresi bilgileriniz ‘6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’ uyarınca kişisel veri teşkil etmektedir. Bu kapsamda, paylaşmış olduğunuz kişisel veriler, iş ve iletişim faaliyetlerinin yürütülmesi; müşteri ilişkileri yönetim süreçlerinin ve müşteri memnuniyetine yönelik aktivitelerin yürütülmesi amaçlarıyla veri sorumlusu Destek Patent A.Ş. tarafından Kanun’da yer alan ilke ve şartlara uygun olarak işlenecek, korunacak ve 3. kişilerle paylaşılmayacaktır.


Marka

En Değerli Mülkünüz Markanız...
Bilgi Al

Patent

Patentle daha çok kazanın!
Bilgi Al

Coğrafi İşaret

Şehriniz
Değeriniz Olsun!
Bilgi Al

Endüstriyel Tasarım

Farkınız, tasarımınız!
Bilgi Al

Marka Değerleme

Ölçülmeyen değer, büyüyemez!
Bilgi Al

MarkArt

Marka Bulma
Sanatı...
Bilgi Al